מי אני

נעמה, סקרנית בלתי נלאית
בכל מה שקשור לטבע האדם, אופטימית מלמידה,
אך לא מלידה…

השאיפה שלי

להפיץ ולחלוק את הידע,
התובנות והכלים המשמעותיים אותם הרווחתי באומץ, עומק, לימודים גבוהים, ושעות רבות
על ספת הפסיכולוג.

מה אני עושה

בזמן שאתם צועדים
במסע שלכם,
אני זאת שמחזיקה את הפנס
ומאירה את הדרך…

שלום, שמי נעמה.

שנים הייתי בטיפולים פסיכולוגיים עמוקים: בדקתי, חפרתי, בכיתי, האשמתי, סלחתי, והתחברתי. את סדרת הטיפולים האחרונה שארכה 5 שנים סיימתי בהצטיינות…אבל מאושרת לא הייתי !

ואז פגשתי לראשונה את הפסיכולוגיה החיובית. למדתי אותה, התנסיתי בה, יישמתי אותה איפה שרק יכולתי, וכך בהתמדה ועבודה חיי החלו להשתנות… מערכות היחסים שהיו לי עם עצמי והסביבה, שהיו מקור לכאב לב ומחלוקות – השתנו בהדרגה, ואיפשרו לי להיות יותר טבעית, ישירה, וכנה. הזוגיות שלי, שהייתה עמוסת בעיות מבפנים ומבחוץ, התחזקה, והצליחה לעמוד באתגרים של -הגירה, דיכאון, לידות, בעיות בריאות של אחד הילדים, אובדן אישי, ואובדן כלכלי. ועם ולמרות כל אלה נשארנו יחד, חזקים, קרובים ואוהבים יותר מתמיד. 

עברתי מדינות, החלפתי תרבויות ושפות, ילדתי וגידלתי ילדים במקום זר, כמעט ללא תמיכה, התמודדתי עם דיכאון אחרי לידה. סיימתי תואר ראשון ( באנגלית) בהצטיינות, והתקבלתי לתואר שני מתוך 400 מועמדים מכל העולם. חזרתי לישראל, עם בעל ושלושה ילדים שהם עולים חדשים. שוב, התחלה חדשה, תרבות, שפה, שינויים בדינמיקה בתוך המשפחה, עסק חדש, והמון אתגרים שהמקום מביא איתו. את הניסיון שלי מכל אלה, יחד עם השכלה גבוהה,ידע של המחקרים הכי משמעותיים, ונסיון של שנים- אני מביאה לכאן ואליכם. לכל אלה אני מביאה את הלב הגדול שלי, הראש הפתוח והיצירתי, והתפיסה הייחודית שלי לגבי מערכות יחסים.

אני מלווה אותך בתהליך שהוא עמוק, מדויק, אמיתי אבל לא חופר יותר מדי. אני לא מתעכבת על מה ש״עשו״ לך, וכמה המצב הוא קשה. אני מעדיפה שנשקיע את הזמן והאנרגיה בהתבוננות על מה שיש בתוכך- חוזקות יכולות כשרונות  ותכונות חיוביות. משם נלמד יחד איך ליישם אותם במערכות היחסים שלך, ֿקודם כל עם עצמך. התהליך הזה (שלרוב הוא קצר הרבה יותר מטיפולים פסיכולוגיים מסורתיים של שנים) מצייד אותך בכלים שהולכים איתך הלאה, לתמיד. כי כשלומדים להכיר את עצמנו באופן יותר נרחב (על החיובי והשלילי), יכולת ההתמודדות שלנו עם מה שקורה בחוץ- משתכללת. אנחנו נעשים אמיצים ועמידים אל מול המציאות… אנחנו בונים center חזק, שלא מושפע ממה שאומרים לנו ועלינו. זה לא קסם, זה תוצר של עבודה והתמדה. 

וזה משנה חיים, לא כרגע, לא רק עכשיו, אלא לתמיד. 

שנצא לדרך? 

נולדתי וגדלתי בישראל, ובגיל 30 עברתי לגור בארה״ב, שם נישאתי לברק, ושם נולדו שלושת הילדים שלנו – לביא, שירה ואיל. במסגרת הלימודים סיימתי בהצטיינות תואר ראשון בתקשורת באוניברסיטה האמריקאית-יהודית בלוס אנג'לס ותואר שני בפסיכולוגיה חיובית יישומית באוניברסיטת פנסילבניה.
תחום מערכות היחסים ריתק אותי מהרגע הראשון ואת מה שלמדתי הבאתי הביתה, אל מערכת היחסים הפרטית שלי. היישום היה מאתגר, אבל השינוי שהוא הביא למערכת היחסים שלנו, הוא אחת הברכות הגדולות בחיי. לכאן אני מביאה את המסע האישי שלי, הידע האקדמי, ושנים של ניסיון.
אשמח לסייע לכם לשנות לשפר וליצור מערכות יחסים טובות חיוביות ומאושרות יותר. נעשה את זה על ידי שימוש בכלים מקצועיים ואפקטיביים, שמבוססים על מחקרים בתחום.

יחד נוכל להתבונן על הקושי, וגם נלמד לראות את היופי, החוזק והעומק שלצד האתגר. נפתח ״ארגז כלים״ לניהול מערכות היחסים שלך. זה יאפשר לך לפעול ממקום של כבוד הדדי, נינוחות, חופש, בהירות ועוצמה, תוך הכרת החוזקות העוצמות והכישרונות הייחודיים לך. נלמד ליישם את כל אלה במרחב היום יומי, במערכות היחסים שלך עם עצמך, בזוגיות, עם המשפחה החברים והקולגות.

רוצה לדעת יותר?
צרו קשר: 052-7003559

נעמה קמינר מבורך