הרצאות

לצד המון שנים על במות, אני מביאה את הידע הנרחב שלי בתחום הפסיכולוגיה החיובית. בהרצאות מעניינות, מעוררות מחשבה ויישומיות אני מדברת על שינויים בזוגיות לפי הפסיכולוגיה החיובית, שינויים בקריירה ומערכות יחסים מקצועיות, איך בונים חוסן אשי בתקופות של חוסר וודאות, איך יוצרים ומשמרים מערכת יחסים עצמית חיובית, איך מלמדים את הילדים שלנו לדבר ״חיובית״ ולאהוב את עצמם בעידן בו זה כמעט בלתי אפשרי. את ההרצאות אני מנגישה לקהל, ולתחומי העניין שלו.
pic1

Mindset - סגנון דפוס החשיבה והקשר להישגים בחיים…

אנחנו נולדים עם דפוס חשיבה על היכולות והכשרונות שלנו. איזה דפוס חשיבה יאפשר לנו לפרוץ גבולות ולהגיע להישגים, ואיזה דפוס חשיבה יקרקע אותנו למקום? האם אפשר לשנות את דפוס החשיבה איתו נולדנו? הרצאה מרתקת המיועדת לתלמידים, ציוותי חינוך, ומנהלים שרוצים ״לפתוח את הראש״ של הצוותים שלהם. מיודעת גם להורים שרוצים לצייד את ילדיהם בצידה טובה לדרך…לי.
להרשמה להרצאה צרו קשר: 052-7003559
pic 2

זוגיות חיובית. How do we get it right?

מהי זוגיות חיובית לפי תורת הפסיכולוגיה החיובית? איך אפשר להפוך את מערכת היחסים הקיימת לחיובית יותר? 5 כלים יישומיים להפוך את מה שיש לכם לטוב יותר, חזק יותר, ונעים יותר.
בדוק!!! הרצאה קלילה ומשעשעת, אך מאוד יישומית מיועדת לקהלים שונים בטווח גילאים רחב.

להרשמה להרצאה צרו קשר: 052-7003559
pic3

צודקת או אפקטיבית?

הרצאה מעשירה ומשעשעת על תקשורת חיובית במערכות יחסים זוגית. מה חשוב לכם יותר להיות צודקים או להיות אפקטיבים? איך אפשר לבקש מה שאנחנו רוצים וגם לקבל אותו? איך ״מדברים חיובית״? על שאלות אלה ועוד בהרצאה מרתקת עם שלל דוגמאות מהחיים של כולנו.

להרשמה להרצאה צרו קשר: 052-7003559
pic 4

מיינדפולנס. ללמוד להיות בכאן ועכשיו

מיינדפולנס, ״קשיבות״ בעברית היא יכולת שנולדים איתה, ובמהלך החיים שוכחים אותה. בעידן בו אנחנו מוצפים, ועסוקים אך נדרשים להיות נוכחים וחיוביים – קשיבות היא הדרך. בהרצאה נעשה קצת סדר לגבי מה זה מיינדפולנס, ואיך הופכים אותו לכלי זמין וממרכז בחיים שלנו. ההרצאה כוללת התנסות חוויתית. ההרצאה מיועדת לכלל הקהלים, ומתאימה לחברות אירגונים ומפגשים פרטיים.
להרשמה להרצאה צרו קשר: 052-7003559
pic 5

חוסן אישי - תכונה מולדת או נרכשת?

חוסן אישי מאפשר לנו לחיות חיים טובים ומספקים למרות הקשיים שאנחנו חווים בדרך. האם אנחנו נולדים עם חוסן אישי? או שמא הוא תכונה נרכשת? ההרצאה תחשוף את 3 עמודי התווך הנדרשים לחוסן אישי, וכלים יישומיים לתירגול.

להרשמה להרצאה צרו קשר: 052-7003559

בין לקוחותיי